DŽEM 2022

Okresní setkání skautů a skautek Prahy 6.

Děkujeme za společné setkání!!!

Kdo by měl fotky, o které by se chtěl podělit, ať napíše na dzem@skaut.cz. Nějaké fotky od nás už jsou ve složce zde.

Těšíme se příště

Původní informace…

ZVEME VÁS NA VÍKEND S ASTERIXEM A OBELIXEM

KDY?
6.-8. 5. 2022

V pátek 6. 5. příjezd na místo mezi 18:00 a 19:30.

V neděli konec do 15:00.

KDE?

Kemp v Poddubí (Senohraby) (stejné místo jako v roce 2019)

CO S SEBOU

• náčiní na jídlo a pití (láhev na odnesení s sebou na den)
  • spacáky a karimatky pro každého
  • skauti, skautky a vedoucí stany
  • kroje
  • na každých započatých 8 skautů/skautek jeden kotlík
  • na každou hlídku na ZVaS balení pastelek (Kuře s Hančou vzkazují – ano, opravdu budete kreslit)
  • každý šátek na hry
  • kytary (a další hudební nástroje) a oblíbené deskové hry se budou hodit v sobotu večer… nejsou povinné, ale velmi doporučené 🙂

ZA KOLIK

Letošní účastnický poplatek je 400 Kč.

CO TAM?

• konečně se po dvou letech zase vidět s celým skautským okresem
  • pro všechny bude připraven program od pátečního večera do nedělního odpoledne
  • světlušky a vlčata si změří síly v Závodu Vlčat a Světlušek. ZVaS plánujeme na sobotu, aby se mohli zúčastnit i jednodenní návštěvníci

ZVaS

Závod Vlčat a Světlušek proběhne v rámci setkání během soboty. Během závodu budeme potřebovat pomoc roverů/rangers a vedoucích oddílů, aby působili jako rozhodčí na stanovištích.

ZVaS je plánovaný v sobotu od 9:30 do 18:00 (vyhlášení je plánováno po večeři na 19:00).

Na ZVaS je potřeba příhlásit družinky/hlídky/šestky do 30. 4. na webu skautských závodů.

Zároveň pokud pojedete jen na ZVaS (jakkoliv to nedoporučujeme), dejte nám to prosím vědět na dzem@skaut.cz

JÍDLO

…bude společné od sobotní snídaně až do nedělního oběda a něčeho na cestu. Během celé akce počítáme s NEpřítomností alkoholu.

UBYTOVÁNÍ

• vlčata a světlušky budou ubytováni v chatkách či budově
  • skauti a skautky budou spát ve vlastních stanech na louce
  • vedoucí dle uvážení u svých členů / jinde

PŘIHLAŠOVÁNÍ

• předběžné přihlašování přes formulář co nejdříve
  • finální přihlášení do 22. 4. se skládá ze dvou částí:
    • na mail dzem@skaut.cz zaslat seznam účastníků (včetně vedoucích) vašeho oddílu s vyznačenými věkovými kategoriemi, dietami, alergiemi a vážnějšími zdravotními problémy, o kterých bychom měli vědět
    • na účet 2002167196/2010, poslat platbu ve výši počet lidí ze seznamu * 400 Kč. Jako VS použijete XXYYY, kde XX bude číslo střediska a YYY číslo oddílu.

Kontakt

Každý, kdo by měl zájem se podílet na tvorbě Džemu, ozvěte se na dzem@skaut.cz 🙂